INFORMACJE PODSTAWOWE


INFORMACJA DLA BEZROBOTNYCH


INFORMACJA DLA PRACODAWCÓW


ZATRUDNIANIE CUDZOZIEMCÓW


ZAMÓWIENIA PUBLICZNE


FUNDUSZE EUROPEJSKIE


WSPÓŁPRACA Z NIEMCAMI


DOKUMENTY DO POBRANIA


Linki

Rejestracja internetowa Zgłoszenie oferty pracy -elektronicznie Usługi Elektroniczne Publicznych Służb Zatrudnienia bip Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej psz eures Strona Powiatu Słubickiego FUNDUSZE EUROPEJSKIE

Kalendarium

Eweliny
Jana

26

maj

PWŚCPSN
1  1 2 3 4 5
2 6 7 8 9 10 11 12
3 13 14 15 16 17 18 19
4 20 21 22 23 24 25 26
5 27 28 29 30 31   

Oferty Pracy
1525851694.png
OFERTY PRACY -proszę wybrać kod pocztowy 69-100 
Statystyki Graf.
1268648917.jpg
STATYSTYKI 
Kreator CV
1269006609.jpg
"Stwórz własne CV!" 

Zapraszamy do udziału w projekcie!

środa, 24.10.2018 09:38

 

Zapraszamy do udziału w projekcie: Powiedz YES, kliknij ENTER!

Ośrodek Doradztwa Biznesowego Jarosław Napierała zaprasza do udziału w projekcie Powiedz YES, kliknij ENTER!

Kto może być Uczestnikiem projektu? Uczestnikiem projektu może być jedynie osoba spełniająca łącznie poniższe kryteria uczestnictwa:

-jest w wieku 25-64 lata,

-pozostaje bez zatrudnienia/pracuje/uczy się/zamieszkuje na terenie województwa lubuskiego – zgodnie z Kodeksem Cywilnym,

-zgłasza z własnej inicjatywy chęć kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych oraz chęć podniesienia swoich umiejętności, wiedzy i kompetencji w zakresie języków obcych i ICT,

-przeszła pozytywnie proces rekrutacji i została zakwalifikowana do udziału w projekcie.

Warto dodać, iż na etapie rekrutacji dodatkowe punkty otrzyma osoba, które wpisuje się co najmniej do jednej z poniższych grup:

-osoba w wieku powyżej 50 roku życia,

-osoba o niskich kwalifikacjach tj. do ISCED 3 włącznie,

-osoba zamieszkująca tereny obszaru wiejskiego,

-osoba zamieszkująca teren powiatu: Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Wschowa, Zagań,

-osoba z niepełnosprawnością,

-osoba pozostająca bez zatrudnienia.

 W ramach ww. projektu oferujemy bezpłatne kursy w zakresie kompetencji językowych i w zakresie kompetencji komputerowych. W ramach każdego kursu zapewnia się uczestnikom, m.in. podręczniki i materiały szkoleniowe zgodne z programem kursu. Rekrutacja trwa! Udział w projekcie jest bezpłatny. W celu uzyskania szczegółów zachęcamy do kontaktu z Nami: 886 468 299, mail: a.napierala@doradztwobiznesowe.eu.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2014-2020

 

Zachęcamy do udziału w projekcie pt. Powiedz YES, kliknij ENTER!, rekrutacja trwa!

Projekt Powiedz YES, kliknij ENTER! realizowany jest przez Ośrodek Doradztwa Biznesowego Jarosław Napierała, którego celem jest wzrost kapitału ludzkiego w zakresie kompetencji kluczowych w obszarze języków obcych i ICT. Do projektu zapraszamy osoby:

-w wieku 25-64 lat zamieszkujących w województwie lubuskim,

-zgłaszające z własnej inicjatywy chęć kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych poprzez udział w certyfikowanych kursach językowych (angielski, niemiecki, francuski) (70 os; 42K,28M) i komputerowych (240os, 144K,96M) uwzględniających popytowy system dystrybucji, w terminie do 31.03.2020 r.

-Natomiast rezultatem będzie nabycie przez min. 80% grupy docelowej kompetencji z zakresu języków obcych i ICT, tj. 248 osób (149=K,99=M).

Podkreślamy, iż podczas rekrutacji dodatkowe punkty otrzyma osoba, która wpisuje się co najmniej do jednej z poniższych grup:

-osoba w wieku powyżej 50 roku życia,

-osoba o niskich kwalifikacjach tj. do ISCED 3 włącznie,

-osoba zamieszkująca tereny obszaru wiejskiego,

-osoba zamieszkująca teren powiatu: Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz, Nowa Sól, Wschowa, Zagań,

-osoba z niepełnosprawnością,

-osoba pozostająca bez zatrudnienia.

W ramach projektu osoba spełniająca powyższe kryteria może podnieść kompetencje w obszarze ICT. Kurs komputerowy (ICT) na poziomie A-B prowadzi do nabycia pełnego poziomu kompetencji komputerowych na poziomie A lub B. Program kursu w zakresie 5 obszarów obejmujących 21 kompetencji określonych w Standardzie wymagań dla kompetencji cyfrowych określony w załączniku 8 do Regulaminu konkursu, tj. Informacja, Komunikacja, Tworzenie treści, Bezpieczeństwo, Rozwiązywanie problemów. Program i certyfikaty umiejętności komputerowych odpowiada standardom ramy kompetencji informatycznych i informacyjnych (Digital Competence Framework) –DIGCOMP. Kurs będzie trwać 90 godzin dydaktycznych. Po zakończonym udziale w projekcie, uczestnik otrzyma zaświadczenie. Natomiast po pozytywnie zdanym egzaminie certyfikat potwierdzający zdobycie kompetencji cyfrowych zgodnych z DIGCOMP tj. np. ECDL, ECCC, EDCC itd. na poziomie A-B.

W ramach  projektu oferujemy także kursy w zakresie kompetencji językowych (120 godzin) na poziomie dostosowanym do potrzeb uczestnika projektu. Zapewniamy uczestnikom, m.in. podręczniki i materiały szkoleniowe zgodne z programem kursu. Udział w projekcie jest bezpłatny! Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 886 468 299 i/lub mailowo: a.napierala@doradztwobiznesowe.eu.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubuskiego 2014-2020


Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach nie jest realizatorem projektu i nie ponosi odpowiedzialności za jego realizację a jedynie udostępnia informację.


 

Informacje o artykule

Zredagował(a): Rafał Ossowski
Data powstania: 24.10.2018 09:38
Data ostatniej modyfikacji: 24.10.2018 09:38
Liczba wyświetleń: 404

Podziel się

Komentarze (0):

Brak komentarzy na ten temat.
Drukuj Stworz PDF
OBSZAR DZIAŁANIA KIEROWNICTWO OGŁOSZENIA O PRACY W URZĘDZIE PODSTAWY PRAWNE DANE KONTAKTOWE OBOWIĄZUJĄCE STAWKI, KWOTY, WSKAŹNIKI RAPORTY PUP PROMOCJA USŁUG RYNKU PRACY STATYSTYKA OPRACOWANIA I ANALIZY AKTUALNOŚCI e-URZĄD Ochrona Danych Osobowych Mapa serwisu
Projekt graficzny, cms, serwer i wykonanie Wszelkie prawa zastrzeżone